Witam w ,,Pałacyku Hrabiego".

Zapraszam do mojego wirtualnego sekretarzyka .Mam nadzieje że będzie Wam się tutaj podobać.

sobota, 16 października 2010

Jesień w ogrodzie


Do ogrodu przywitała   Jesień ...ogród  się zmienił kolorystycznie,   teraz dominują kolory złote i   brązowe ...jest to piękna  zmiana ale też  oznaka  nadejścia  już niedługo mroźnej  zimny .
Będę tęsknił za ciepłymi  dniami i zielenią ale ta  tęsknota na szczęście  nie trwa   długo.Dzięki takiej rozłące bardziej   docenia się   wiosnę i  lato,  ciesze  się w tedy każdym ciepłym dniem  i  zielenią  ,bo jakby  ciągle  trwało lato  byśmy już  nie oczekiwali na nią   i  wszytko by spowszechniało...   już tego , tak by się  nie doceniało.... .
 rubinowa droga do ruin
zakątek fauna w zielono -złotej szacie 


droga do nimfy 


nimfa  także   będzie czekać na  nadejście wiosny,bo w tedy wokół niej zakwitną  pięknie rododendrony 

4 komentarze:

 1. Hrabio piękna ta jesień w Twoim ogrodzie. Wiosna owszem jest cudna, ale jesień w swojej szacie za to taka spokojna, nostalgiczna... Ch ętnie przespacerowałabym się po Takim jesiennym ogrodzie.. ;))
  Pozdrawiam Cię serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Cóż.....niby lubie jesien,ale....nastraja mnie za bardzo refleksyjnie,melancholijnie. wolę jednak wiosne i piekne lato,wtedy czuje ze zyje:)pozdrawiam serdecznie w wieczorowego Krakowa

  OdpowiedzUsuń
 3. I am so glad to have found your blog. Beautiful pictures. Fall I must say is my favorite time of year. I am going to look around some more.
  Have a beautiful day
  Betsy

  OdpowiedzUsuń
 4. mieszka pan Hrabio w moich marzeniach,żeby nie zabrzmiało to dziwnie,ujmę to inaczej.. w pałacu z moich marzeń...

  OdpowiedzUsuń